MEDİKAL TERCÜME (TIBBİ TERCÜME)

Fırat Tercüme / Medikal Tercüme (Tıbbi Tercüme)
  • Home
  • Medikal Tercüme (Tıbbi Tercüme)
Fırat Tercüme

MEDİKAL TERCÜME (TIBBİ TERCÜME)

Medikal alanda çalışan ve işlerinde uzmanlaşmış yeminli tercüman kadrosu ile sağlık sektörünün öncüsü olan Fırat Tercüme, medikal tercüme alanında da liderliğini sürdürmektedir. Terminolojiye hakim yeminli tercüman kadrosu ile medikal tercüme (tıbbi tercüme) alanında deneyim sahibi koordinatörlerimiz sizlere kaliteli ve hızlı hizmet için yeterli donanıma sahip şekilde sizlere hizmet vermektedir. Epikriz raporu tercümesi, durum bildirir raporu tercümesi, sağlık raporu tercümesi gibi belgelerin tercüme alanında uzman yeminli tercümanlarımız tarafından istenilen sürede tercüme edilmektedir. Noter onaylı tercüme ve yeminli tercüme olarak siz değerli müşterimizin isteğine bağlı tıbbi tercümeleriniz hazırlanır ve hizmetinize sunulur.

Hastaneler başta olmak üzere sağlık alanında hizmet veren ve alan herkese yazılı ve sözlü tercüme hizmeti sunmakta olan Fırat Tercüme, medikal sektörün başında olan birçok hastane ile işbirliği içerisindedir.

Medikal Tercümesi (Tıbbi Tercüme) sağlanan evraklara birkaç örnek gösterecek olursak;

  • Epikriz Tercümesi
  • Prospektüs Tercümesi
  • Tıbbi Makale Tercümesi
  • Tıbbi Ürün Broşürleri Tercümesi

Medikal Tercüme Fiyatları

Medikal (Tıbbi) Tercüme, alanında uzmanlaşmış yeminli tercümanlar tarafından yapılmaktadır. Medikal tercümede fiyat hesaplanırken birçok unsur göz önünde bulundurulur. Karakter sayısı, istenilen tercümenin içeriği ve teknik olarak zorluğu başta olmak üzere profesyonel koordinatörlerimiz tarafından hızlı bir süreçten geçerek değerli müşterilerimize uygun bir fiyat teklifi hazırlarız. Saygın, güvenilir ve hızlı bir şekilde yıllarca birikmiş olan tecrübemizin getirdiği şeffaflık ile Ankara Kızılay’da yeminli tercüme bürosu olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

03124252867Vize İşlemleri