Kurumsal

Fırat Tercüme / Hakkımızda

HAKKIMIZDA

FIRAT TERCÜME, sektöründe 42 yılı aşkın deneyimi ile sizlere her alanda ve her dilde kaliteli ve ilk elden tercüme hizmeti veren yeminli bir tercüme kuruluşudur. Kurulduğu günden bu yana, tecrübelerine ve onay sürecindeki kurallara uyarak müşterilerine doğru, güvenilir ve hızlı hizmet sunmaktadır.

FIRAT TERCÜME, sektörde uzun yıllar deneyim kazanmış profesyonel tercümanları bir araya getirerek kaliteli hizmet, zamanında teslim, düşük maliyet ve güven anlayışı üzerine kurulmuş, tüm dünya dillerinde ilk elden tercüme hizmeti veren yeminli bir tercüme bürosudur.

Bir tercüme bürosu için en önemli yaklaşım güvenilirlik, saygınlık ve zamanında teslim olduğundan, amacımız müşteri güvenini kazanarak, prensipli ve titizlikle bu alanda en iyi ve en çok tercih edilen firma olmaktır.

FIRAT TERCÜME, tercüme sektöründe kullanılan yaygın üslubun aksine, kendisine yüklenilen işleri aracılık yaparak değil, yıllara yayılmış mesleki deneyimi ile yetiştirdiği tercümanlara ilk elden yaptırmayı prensip edinen ve dil bilen profesyonel bir tercüman kadrosu ile çalışan bir tercüme kuruluşu olmayı öncelik haline getirmiştir.

Değerli müşterimiz, bunlar yer doldurmak için yazılan klişeler değil, FIRAT TERCÜME bürosunu var eden çalışma prensipleridir.
FIRAT TERCÜME ile çalışın ve değerli vaktinizi, işini bilenlere emanet edin.

 

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

FIRAT TERCÜME, prensip olarak kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermemeyi ilke edinmiş, saygın firma olma yolunda kazandığı iş tecrübeleri ile her geçen gün büyüyerek yoluna devam etmektedir. Sektörde bulunan yeminli tercüme büroları arasındaki rekabetini en üst seviyede tutarak güvenilirliği ve saygınlığı ile diğer rakiplerini geride bırakan en hızlı ve düşük maliyetli tercüme bürosu olmanın şerefini uzun yıllardır kazanmış olduğu deneyim sayesinde devam ettirmektedir. Vizyon olarak hem kurumsal hem bireysel işlemlerde en iyi hizmeti sunma ilkesini benimsemiş profesyonel ekibi ile büyüme yolunda ilerleyen güvenilir firmalar arasında öncü olan FIRAT TERCÜME, sizler için her zaman en iyi seçim olmak konusundaki liderliğini koruyacaktır.
03124252867Vize İşlemleri