Arşivler: Services

Yabancı Evlilik Takibi

Türkiye’deki birçok firmada yabancı uyruklu çalışana her alanda rastlamaktayız, bu anlamda firmalara yasal yollardan çözüm sağlamaktayız. Çalışma izni için işveren ve işçi arasındaki köprü görevini üstlenerek kısa sürede firmalara çözüm odaklı neticeler sunmaktayız. Çalışma izni, işveren ve işçi arasındaki yasal koruma sürecidir, bu durumun önemini ve gizliliğini korumaktayız.
Read More

Göçmenlik Başvurusu

UNHCR’ nin yönlendirmiş olduğu tüm ülkeler (Amerika, Kanada, Avustralya ve tüm Avrupa ülkeleri) için göçmenlik müracaat formları ofisimizde uzman yeminli tercüman kadromuz tarafınca doldurulmaktadır. Başvuru için gerekli evrakların tercümesini de ofisimizde profesyonel bir şekilde yapıyoruz.
Read More

Tasdik İşlemleri

Şirket ya da şahıs evraklarının isteğe bağlı olarak ilgili Bakanlık, Noter, Valilik, Sanayi ve Ticaret Odası ve Büyükelçilik/Konsolosluk tarafından onaylatma işlemidir. FIRAT TERCÜME, yılların getirdiği deneyimi ile yeminli tercüme, noter onaylı tercüme, sözlü tercüme ve danışmanlık hizmetlerinin yanında tasdik (onay) işlemleri de yapmaktadır.
Read More

Vize İşlemleri

Irak-Almanya-Hollanda-Amerika Mısır-İsveç-Norveç-Kanada Katar-İtalya-İspanya-İngiltere Kuveyt-Fransa-Bulgaristan-Romanya Ürdün-Hindistan-Gine-Yunanistan Suudi Arabistan-Belçika-Danimarka Birleşik Arap Emirlikleri-İsveç-Nijerya başta olmak üzere tüm ülkelere vize almaktayız.Alınan Vize Türleri: Çalışma Vizesi Ticari Vize Ticari Ziyaret Vizesi Aile Ziyareti Vizesi İkamet Vizesi Turistik Vize
Read More

Çalışma İzni Danışmanlığı

Türkiye’deki birçok firmada yabancı uyruklu çalışana her alanda rastlamaktayız, bu anlamda firmalara yasal yollardan çözüm sağlamaktayız. Çalışma izni için işveren ve işçi arasındaki köprü görevini üstlenerek kısa sürede firmalara çözüm odaklı neticeler sunmaktayız.
Read More

Oturum İzni (İkamet) Danışmanlığı

Ülkemiz gerek doğa güzellikleriyle gerekse bulunduğu konum dolayısıyla birçok ülkeden turist çekmektedir. Ülkemize gelen birçok turist vize ile gelmektedir ve bu vize süreleri minimum 1 ay maksimum 3 aydır. Türkiye’de daha fazla ikamet etmek isteyen şahısların oturum iznine(ikamet) başvurmaları gerekir.
Read More
03124252867Vize İşlemleri